Запустять швидкісний потяг-експрес в аеропорт "Бориспіль" з Києва
biz.liga.net

Запустять швидкісний потяг-експрес в аеропорт «Бориспіль» з Києва

Вже до кінця 2018 року буде побудовано залізничне сполучення між Києвом та «Борисполем». Час на дорогу до головного летовища країни складе 35 хвилин.

Кабінет міністрів схвалив будівництво лінії швидкого залізничного сполучення. Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Twitter.

За словами Гройсмана, будівництво планують почати не пізніше 1 червня, а завершити — у грудні 2018 року. Завдяки новій лінії швидкого залізничного сполучення дістатися до аеропорту з Києва можна буде за 35 хвилин, а вартість квитка складе 80-120 гривень.

Як повідомляється на Урядовому порталі, лінію прокладуть від вокзалу «Київ-Пасажирський», через станцію «Видубичі» та «Дарниця» до терміналу D аеропорту «Бориспіль». Фактично добудувати потрібно лише 4 км шляху.

Володимир Гройсман також вказав на необхідність такого рішення: «На сьогоднішній день пасажири не мають зручного способу дістатися до аеропорту. Ми швидко напрацювали технічне рішення цієї проблеми», та розмір пасажиропотоку.

«Річний пасажиропотік = 7-8 млн людей», — повідомив Гройсман

Відома і загальна вартість проекту.

За інформацією ТСН, Рухомий склад, який буде використовуватися на лінії – 11 поїздів PESA 620м на 91 місце та 2 поїзди PESA 630м на 192 місця. Всі поїзди протягом 6 місяців будуть підготовлені до експлуатації. Вони зможуть перевозити не менше 2,67 млн пасажирів на рік.