Затвержено документацію щодо будівництва пасажирського терміналу в аеропорту Запоріжжя
Володимир Буряк / Facebook

Затвержено документацію щодо будівництва пасажирського терміналу в аеропорту Запоріжжя

Прем’єр-міністр підписав розпорядження КМУ про затвердження проектно-кошторисної документації будівництва нового пасажирського терміналу в аеропорту Запоріжжя. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку міського голови Запоріжжя Володимир Буряка.

«Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підписав розпорядження Кабінету Міністрів про затвердження проектно-кошторисної документації щодо будівництва нового пасажирського терміналу в запорізькому аеропорту. Всі формальні етапи пройдені. Це був непростий шлях … Попереду велика робота. Ми починаємо будувати нові повітряні ворота Запоріжжя», – написав Володимир Буряк.

На засіданні 6 вересня КМУ схвалив проект будівництва пасажирського терміналу та обслуговуючих споруд комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя». Згідно з ним площа ділянки під забудову складе 33,1 га, безпосередньо площа забудови – 6,657 тис. кв. метрів.

Пропускна здатність терміналу становитиме 400 пасажирів на годину – 250 міжнародних і 150 внутрішніх. Будівля буде налічувати три поверхи. Крім того, передбачається будівництво газової котельні, насосної станції та трансформаторної підстанцій.

Вартість будівництва в цінах на 22 травня 2017 року становить 543,159 млн гривень. Проект планують реалізувати за два роки.

Міжнародний аеропорт Запоріжжя має злітно-посадкову смугу зі штучним покриттям розміром 2500 на 42 метри, пероном на 11 стоянок для повітряних суден, аеровокзал, інші споруди та площі.