Завтра Київрада може перейменувати два проспекта і бульвар
flickr.com/abaransk

Завтра Київрада може перейменувати два проспекта і бульвар

Київська міська рада на завтрашньому пленарному засіданні має намір затвердити нові назви для проспектів Перемоги та Героїв Сталінграду, бульвару Дружби Народів та низки вулиць. Про це повідомляють «Українські новини».

Зазначається, що проспекту Перемоги планується повернути історичну назву — Брест-Литовський. Так він називався з 1964 по 1985 роки, а до цього часу з кінця ХІХ століття носив назву Брест-Литовського шосе.

Громадські обговорення з приводу перейменування проспекту Перемоги тривали на сайті КМДА з листопада 2016 до січня 2017 року. Участь у голосуванні взяли 1172 людини, з яких 810 (тобто 69%) підтримали перейменування.

Крім того, бульвар Дружби народів, який пролягає від залізничного шляхопроводу до мосту Патона, у Київраді тепер пропонують назвати іменем ідеолога українського націоналізму Миколи Міхновського. Також на голосування виноситься перейменування проспекту Героїв Сталінграду в Оболонському районі на проспект Володимира Івасюка, українського поета і композитора. Під час громадського обговорення за перейменування проголосували 737 людей, в той час як 765 висловилися проти. Однак половину голосів проти перейменування не було враховано: їх визнали фальшивими.

Крім того, повідомляється також про плани перейменування вулиці Маршала Тимошенка в Оболонському районі на вулицю поета Миколи Кагарлицького, а вулиці Московської — на вулицю імені учасника АТО Дмитра Годзенка та низки інших вулиць.