Жителі Кривого Рогу просять естрадних зірок відмовитися від виступу на День міста
krmisto.gov.ua

Жителі Кривого Рогу просять естрадних зірок відмовитися від виступу на День міста

Мешканці Кривого Рогу просять артистів, запрошених на святкування Дня міста 27 травня, відмовитися від запрошення. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Еспресо.TV.

У зв’язку з підозрою розтрати коштів громади, жителями Кривого Рогу була написана петиція, оприлюднена у Facebook. Городяни звертаються до артистів: Андрія Данилка (Вєрка Сердючка), Оксани Пекун, Віталія Козловського, гуртів Mountain Breeze, «Пара Нормальних» та інших.

«Шановні зірки естради! Більшість із вас народилися та виросли у Кривому Розі. Просимо взяти до уваги і той факт, що 17 квітня Україна здригнулася від звістки про страшну аварію, яка сталася у нашому місті. Жахлива ДТП забрала життя десятьох криворіжців і травмувала ще понад два десятки городян. Кривий Ріг досі оговтується від трагедії, багато людей перебувають у скорботі, а на дату святкування Дня міста випадають сороковини трагічної аварії. Щиро закликаємо вас дослухатись до голосу криворіжців: чи варто заробляти гроші на гучних концертах у місті в той час, коли десяток сімей і їхні близькі родичі, колеги, друзі та знайомі будуть поминати своїх загиблих?», — йдеться у зверненні.

Також у своєму зверненні громада просить музикантів, артистів і гурти відмовитися від виступів у Кривому Розі на День міста цього року та не підтримувати святкування, яке викликає неоднозначну реакцію городян.