Жителі Суворовського району Одеси залишилася без теплопостачання

Багатоквартирні житлові будинки у Суворовському районі Одеси, розташовані між вул. Заболотного та вул. Паустовського, залишилися без теплопостачання внаслідок аварії на котельні. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Одеської міської ради.

«Внаслідок аварії, що сталася на районній котельні «Північна-2», частину будинків Суворовського району тимчасово відключено від теплопостачання. Ведуться роботи щодо ліквідації аварії», — йдеться у повідомленні.

Як повідомили у КП «Теплопостачання Одеси», вночі на об’єкті сталося аварійне відключення електропостачання. У плановому режимі котельню запустили знову, але відключення привело до прихованого дефекту, який виявився пізніше.

Сьогодні, 26 січня, близько 12:30 стався гідравлічний удар, який призвів до зупинки котельні «Північна-2» та аварій внутрішньобудинкових мереж теплопостачання низки будинків (число будинків уточнюється). Внаслідок аварії відключені від теплопостачання будинки, розташовані від вул. Заболотного до вул. Паустовського.

Наразі встановлено, що є пошкодження ділянки тепломережі на виході з котельні «Північна-2» і одне пошкодження на магістралі. Оперативні бригади комунального підприємства «Теплопостачання міста Одеси» приступили до ліквідації аварій.

Відзначимо, що за даними гідромедцентру термература в Одесі становить 5 градусів нижче нуля.