Житомирщина та чеська компанія спільно вироблятимуть біопаливо з соломи
facebook.com/SDSavchuk

Житомирщина та чеська компанія спільно вироблятимуть біопаливо з соломи

Представники Коростенської міської ради домовились з чеською компанією щодо співпраці у виробленні біопалива з соломи. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку голови Держенергоефективності Сергія Савчука.

Протокол, що засвідчує домовленості про співробітництво, сторони підписали на IX Міжнародному інвестиційному бізнес-форумі «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

«Вже наступного дня провів робочу зустріч із Головою Регіональної торгової палати Краю Височина Чеської Республіки, директором компанії «TTS group» Ріхардом Горки», — написав Савчук у Facebook.

facebook.com/SDSavchuk

Під час зустрічі було обговорено перспективи впровадження проектів з виробництва «чистої» енергії не лише на Житомирщині, але й в інших регіонах нашої країни.

«TTS group» — виробник промислових котлів на біомасі. Зокрема, котли виробництва цієї компанії спалюють солому в місті Нікополь, що в Дніпропетровській області.

Співрозмовники домовилися поглибити співпрацю, а також запланували організувати виїзну конференцію в Нікополі для демонстрації ефективного використання твердопаливних котелень із котлами на соломі «TTS груп».

Нагадаємо, на Київщині запустили найбільшу котельню на біопаливі в Україні.