"Зразковий поліцейський офіс" відкриють у Києві
facebook.com/police.gov.ua

«Зразковий поліцейський офіс» відкриють у Києві

Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція за партнерської підтримки ICITAP і Бюро з правоохоронних питань Держдепартаменту США відкриють поліцейський офіс на базі районного відділку поліції у Києві. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. 

Він зазначив, що програма реновації почнеться з Голосіївського управління Нацполіціі Києва, а згодом планується повне перезавантаження територіальних підрозділів правоохоронних органів. Оновлення 654 відділків по всій країні відбуватиметься поетапно, зауважив Міністр.

«Ми постараємося підняти на новий, зразковий рівень все компоненти перезавантажувати районного поліцейського офісу. Від поліцейського персоналу — до організаційної, функціональної структури і матеріального забезпечення», — наголосив Арсен Аваков.

Він також додав, що проект будуть втілювати за бюджетні кошти та при підтримці американських партнерів. Донорська фінансова підтримка на початковому етапі складе 3,5 мільйона доларів. Повідомляється, що персонал нового офісу буде підібрано на конкурсних засадах. Конкурс буде проводитися по всій країні серед діючих працівників Національної поліції України.

В процесі створення «зразкового поліцейського офісу» буде проведено капітальний ремонт будівлі та змінено організацію робочого простору. Аваков заявив, що новий простір буде обладнано новітніми засобами відеофіксації та прозорими перегородками, для зручності прийому громадян впроваджується система електронної черги.

Поліцейські отримають портативну техніку: планшети, портативні принтери, QR-код принтери, засоби відео- і аудіозапису, лазерні далекоміри та цифрові радіостанції. Нагадаємо, раніше прес-служба Нацполіції повідомляла, що в оновлених офісах значну увагу приділять зручності візиту для громадян: створять дитячі куточки, краще обладнають зони очікування, паркувальні майданчики тощо.

Очікується, що перший «зразковий» офіс почне працювати навесні 2018 року.