Звільненим з полону та їх родинам буде надано матеріальну допомогу, - Порошенко
president.gov.ua

Звільненим з полону та їх родинам буде надано матеріальну допомогу, — Порошенко

Президент України Петро Порошенко доручив Кабміну забезпечити надання матеріальної допомоги українцям, яких мають звільнити з полону бойовиків 27 грудня, а також їхнім рідним. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт глави нашої держави.

Також Порошенко під час зустрічі з рідними українських заручників запевнив, що кожному звільненому забезпечать медичну допомогу.

«Я дав вказівку забезпечити кожному, кого ми повертаємо, відповідне медичне обстеження і медичну допомогу», — зазначив Президент.

president.gov.ua

Крім того, СБУ забезпечить забезпечить проїзд, проживання та розміщення рідних полонених впродовж періоду очікування на їх повернення. Про це заявив голова Служби безпеки України Василь Грицак.

Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників антитерористичної операції, ветеран АТО Вадим Свириденко пообіцяв забезпечити звільнених полонених психологічною допомогою.

«Команда психологів, яка готова зустріти звільнених, зробить усе, щоб вони повернулися в тому стані, в якому вони полишили своїх родичів», — сказав він.

Нагадаємо, що операція з обміну полоненими з бойовиками окупованого Донбасу за формулою «306 на 74» має відбутися 27 грудня.

У вівторок, 26 грудня, представники української сторони вирушили на Донбас для здійснення обміну. Про це у Facebook написала представниця України у гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи Ірини Геращенко.