Американський стартап YayPay відкриє офіс у Києві

Каліфорнійський стартап YayPay, заснований Антоні Веню та українцем Євгеном Виборовим, заявив про успішне підписання угоди на суму 5,3 млн доларів. Залучені кошти планують інвестувати в удосконалення сервісу та розширення команди, зокрема в Україні. Про це повідомила компанія у своєму блозі.

Основними інвесторами угоди стали фонди QED Investors, Birchmere та Fifth Third Capital, за участі 500 Fintech Fund, Aspect Ventures, Gaingels, Techstars та Zelkova.

«Щасливий поділитися новинами з фронтів — ми з YayPay закрили раунд фінансування в $ 5.3 мільйона і починаємо розширювати нашу команду, будувати продажу і Делівері нові фічі нашого продукту. Ми пройшли до біса складний шлях що б дійти сюди, але ще більш складна і захоплююча дорога чекає нас попереду. Величезне спасибі нашій команді в США і Україні за ту важку роботу, що ми виконали разом», написав Євген Виборов на своїй сторінці у Fecebook.

Стартап YayPay базується в Сан-Франциско, однак, окрім співзасновника, серед розробників чимало українців. Компанія має команду розробників у Дніпрі. За результатами угоди компанія планує відкрити R&D-офіс у Києві.

YayPay — це фінансово-технологічний стартап, який спеціалізується на оптимізації фінансових процесів для середнього бізнесу. Cервіс дозволяє відстежувати всі рахунки-фактури, їх статуси і переконатися, що вони оплачені. Нещодавно компанія представила інструмент, що прогнозує рух коштів, аналізуючи попередні рахунки, і пророкує потенційний день наступного платежу.

Перший реліз сервісу відбувся в січні 2017 року. Відтоді стартап обслужив дебіторських заборгованостей на суму понад 100 млн доларів і обробив понад 150 000 рахунків-фактур. За даними YayPay, використання сервісу дозволяє компаніям втричі підвищити ефективність роботи своїх фінансових відділів і прискорити грошовий потік на 10-25%, економлячи значні кошти.