Google попереджатиме пасажирів про ймовірну затримку авіарейсу
flickr.com/jackyczj2010

Google попереджатиме пасажирів про ймовірну затримку авіарейсу

Сервіс Google Авіаквитки навчився вираховувати ймовірність затримки рейсу. Збираючи інформацію про всі попередні польоти певного літака за маршрутом, сайт повідомлятиме користувача у разі затримки рейсу з імовірністю 80 відсотків. Про це повідомляє видання «Engadget».

Попередження про затримку рейсу корисні, але зазвичай вони залежать від авіакомпаній, і вони не завжди бувають своєчасними. Для пасажирів ця інформація стає доступна, коли вони вже в аеропорту. Натомість, система машинного навчання в Google Авіаквитки буде використовувати усю наявну історичну інформацію про статус рейсу і повідомлятиме про затримки, коли є впевненість у прогнозі на 80%. Проте, компанія наполягає, що така інформація — це тільки можливе передбачення, і до аеропорту все одно потрібно прибути завчасно.

Новий сервіс також може бути корисним, якщо ви ощадливі. Google Авіаквитки буде повідомляти про параметри обраного квитка: чи входить у вартість оплата додаткового багажу і чи передбачений вибір місця в салоні. Ця функція доступна поки що тільки для рейсів американських авіакомпаній: American, Delta і United Airlines. Це не зробить переліт за економним варіантом більш приємним, але зможе допомогти вам вирішити, чи дійсно економія варта додаткових витрат.