Google та Приватбанк запустять сервіс Android Pay в Україні

Представники ПриватБанку, Google, Національного банку України та міжнародних платіжних систем 1 листопада проведуть презентацію запуску в Україні технології Android Pay. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Ця технологія передбачає можливість оплати смартфонів через POS-термінали з наявністю безконтактної оплати та з попередньою прив’язкою до цифрового «гаманця» банківських карт.

«Google ще на початку року не планувала впровадження Android Pay в нашій країні, однак після активної зацікавленості в розвитку сервісу з боку ПриватБанку і Mastercard, ознайомлення з технологіями банку і рівнем безготівкових розрахунків у країні, прийняла безпрецедентне рішення про позаплановиий запуск сервісу в Україні», — зазначає у повідомленні ПриватБанк.

Зазначимо, що запущений Google у 2015 році сервіс Android Pay працює в 14 розвинених країнах світу.

Android Pay — система мобільних платежів розроблена компанією Google, яка дозволяє здійснювати покупки за допомогою мобільних пристроїв, такими пристроями можуть бути смартфони, планшети, годинники на платформі Android.

За повідомленнями низки українських користувачів смартфонів, у них вже є додаток Android Pay від Google у магазині додатків Play Market.