"Google Україна" оцифрувала Дніпропетровську область
facebook.com/discover.net.ua

«Google Україна» оцифрувала Дніпропетровську область

Компанія «Google Україна» завершила кампанію «Цифрове перетворення Дніпропетровської області», спрямовану на підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

В рамках кампанії, яку реалізували за підтримки Дніпропетровської ОДА та міської ради Дніпра, створили спеціальний сайт «Мандруй Дніпропетровською областю», на якому можна знайти цікаві для відвідування туристичні місця регіону. Так, Дніпропетровський регіон став вже 10-м у рамках проекту «Google Україна».

Зазначається, що члени Товариства локальних гідів Google нанесли та відредагували на картах Google понад 2000 вулиць Дніпра. Крім того, в рамках організованого семінару по роботі з картами Google студенти та локальні гіди провели квест по місту. За результатами заходу на карти додали важливі соціальні об’єкти та показали, як можна до них дістатися.

discover-dp.com.ua

Також на сайт www.ecoukraine.org розмістили дані про екологічні проблеми області. На даному ресурсі користувачі можуть залишати інформацію для держорганів про проблеми довкілля та порушення.

«Користувач фотографує смартфоном або планшетом, зазначає місце, де була зроблена фотографія на Картах Google і відправляє запит на веб-сайт. Система на сайті створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту», — йдеться у повідомленні.

Водночас на сайті www.biz.ecoukraine.org представлена ​​веб-система myECO, що дозволяє управляти процесами охорони довкілля для малого і середнього бізнесу. Цей пілотний проект, ініційований місцевою екологічною інспекцією, який можна використовувати по всій Україні.

Це своєрідний алгоритмічний калькулятор, який на основі аналізу даних про компанії та чинні закони визначає законність і можливі напрямки перевірки місцевої екоінспекції. Він готує малий бізнес до можливих перевірок та можливих проблемних питань. Крім того, зазначений інструмент є допоміжним для самого інспектора. Він допомагає його ефективніше виконувати роботу та мінімізувати можливі прояви корупції.

Нагадаємо, на карту Google хочуть нанести 3500 об’єктів Києва.