Ізраїльські інвестори обіцяють пріоритет стартапам з України

Стартап-лабораторія X100lab оголосила про початок міжнародного конкурсу ІТ-проектів у сфері фінансових технологій, транспорту та логістики, а також mobile-first сервісів. Про це повідомляє ain.ua.

Переможці отримають допомогу у розробці прототипу від лабораторії, тестовий рекламний бюджет, команду маркетологів-консультантів, менеджерів з продажу та експертів з бізнес-розвитку. Також лідерам забеспечать доступ до міжнародного пулу потенційних клієнтів та партнерів. У найбільш успішні проекти ізраїльтяни інвестують до 250 000 євро.

Проект X100lab функіонує за підтримки ізраїльської платформи JSCapital. Керівний партнера JSCapital Романа Гольда зазначив, що на українські стартапи організатори звертатимуть особливу увагу.

«Штаб-квартира компанії-засновника конкурсу E100 Group (основний інвестор) знаходиться в Польщі. Переможці, окрім інвестицій, отримають прямий вихід на ринки Центральної та Східної Європи, насамперед, Польщі, тому територіальна близькість — великий плюс. Це перша причина. Друга причина особиста — в Україні у мене набагато більше дружніх контактів в стартап-співтоваристві, ніж, наприклад, у Словаччині, тому процес отримання референсів на команду або проект, що подається з України, буде набагато простішим і швидшим», — заявив він у коментарі ain.ua.

X100lab — стартап-лабораторія повного циклу, яка допомагає підприємцям швидко вирішити технічні та маркетингові задачі і перейти до системного продажу. За рік X100lab планує збільшити капіталізацію кожного з проектів-переможців до 1 млн. доларів. На цей період команди розмістять в одній із штаб-квартир лабораторії: у Варшаві, Москві або Тель-Авіві.

Для участі у конкурсі потрібно подати заяву на сайті. Прийом заявок триватиме до 5 жовтня.