КМДА та патрульна поліція розпочали партнерську програму Waze
facebook.com/yuriy.nazarov.3

КМДА та патрульна поліція розпочали партнерську програму Waze

Київська міська державна адміністрація спільно з Управлінням патрульної поліції в місті Києві та навігаційним сервісом Waze розпочали глобальну партнерську програму. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на заяву Юрія Назарова.

Дана програма має допомогти ефективному управлінні трафіком, збільшити рівень безпеки на дорогах Києва із залученням комунальних, дорожніх і аварійних служб, поліції.

Користувачі сервісу Waze можуть відзначати на дорогах камери контролю швидкості, аварії, ями, ремонти і інші обмеження руху. З урахуванням усіх даних можна буде побудувати оптимальний маршрут і поділитися ним з іншими. Водії зможуть запросити допомогу у інших водіїв або служб при аваріях, стихіях, негоді, викраденнях, фіксації порушень і проблем на автошляхах.

«Вже сьогодні здійснюється взаємний обмін інформацією для оптимізації дорожньої ситуації в місті, актуалізації змін у схемі руху з метою ефективного реагування служб на різні проблеми», — повідомив Юрій Назаров.

Раніше все це можливо було робити за допомогою сервісу «Яндекс» — «Карти» і «Навігатор». Але після прийняття рішення блокувати доступ до російських сервісів Waze набирає все більше популярності.

Велика частина команди сервісу знаходиться Києві та Житомирі.