Конференція BlockchainUA пройде у Києві
ain.ua

Конференція BlockchainUA пройде у Києві

22 вересня у Києві вібудеться третя щорічна конференція BlockchainUA за участі провідних світових та українських експертів. Спікери ділитимуться актуальною інформацією про успішне застосування перспективної технології блокчейн в різних індустріях, а також розкажуть про тренди Фінтеху, про майбутнє ICO та криптовалют.

Кожен зможе стати слухачем одного з трьох потоків, де понад 50 експертів із 10 країн розкажуть про свій досвід, основні напрями і можливості розвитку технології у фінансовій індустрії. BlockchainUA об’єднає понад 1000 учасників, серед яких будуть провідні експерти галузі, представники державного сектору, бізнесу та фінансового сектора, інвестори, стартапи та IT-девелопери.

Конференція включатиме потоки:

  • На Main Stage розповідатимуть про ключові блокчейн-тренди, практичне застосування технології та її перспективи;
  • На Product Stage представлятимуть продуктові рішення з використанням розподілених технологій;
  • На Tech Stage проводитиметься пітч-сесія для стартапів.

Всі учасники зможуть відвідати виставкову зону — Startup Alley, де компанії-лідери блокчейн-індустрії представлять свої рішення.

Конференцію BlockchainUA буде корисною усім, хто пов’язаний з тематикою блокчейн і Фінтех, банківською справою, фінансами, IT-індустрією, підприємництвом, а також зацікавленим глобальними інноваційними трендами.

Участь у конференції за квитками.

23-24 вересня у Києві відбудеться «Третій BlockchainUA Хакатон», учасники якого зможуть попрацювати над розробкою продуктів із використанням розподільних технологій, отримати консультації від експертів, створити власний прототип проету.

Участь у хакатоні безкоштовна за умови попередньої реєстрації.