Львів отримав першість у номінації Open Data City Award
city-adm.lviv.ua

Львів отримав першість у номінації Open Data City Award

Учора, 21 вересня, Львівська міська рада стала лауреатом першого загальноукраїнського форуму розвитку та застосування відкритих даних Open Data Forum 2017. Про це повідомляє прес-служба ЛНР.

«Львів отримав першість у номінації Open Data City Award. Львівська міська рада отримала відзнаку за найвищі стандарти публікації відкритих даних міськими органами управління», — йдеться у повідомленні.

Нагородження лауреатів відбувалось у рамках Open Data Forum, організованого Державним агентством електронного e-урядування у рамках проекту «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах», який реалізовується за підтримки USAID UK AID.

Нагадаємо, що вчора, 21 вересня, відбудеться перший всеукраїнський IT-форум — Open Data Forum 2017. Він об’єднує представників органів влади, експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні.

Головне завдання форуму — створити платформу для пошуку ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних.