На IFA 2017 представили процесор з підтримкою штучного інтелекту
huawei.com

На IFA 2017 представили процесор з підтримкою штучного інтелекту

Днями на виставці IFA 2017 Берліні представники Huawei продемонстрували процесор Kirin 970 з підтримкою штучного інтелекту. Про це компанія оголосила на своєму офіційному сайті. 

Зазначається, що Kirin 970 — це перший чіпсет з нейронним процесором NPU (Neural Processing Unit). Завдяки використанню цієї технології смартфони на базі Kirin 970 будуть розуміти користувача, розпізнаватимуть мову та об’єкти в режимі реального часу. Під час тесту на розпізнавання зображень Kirin 970 зміг обробити 2 000 картинок за одну хвилину.

У своєму виступі на виставці IFA в Берліні керівник підрозділу споживчих продуктів компанії Huawei Річард Ю підкреслив: «Користувачі отримають значно швидший процесор, більший час автономної роботи та компактнішу конструкцію».

В архітектуру увійшли вісім ядер: по чотири Cortex A53 і Cortex A73. Для обробки графіки в Kirin 970 використовується 12-ядерний Mali-G72 MP12.

Huawei позиціонує Kirin 970 як відкриту платформу для штучного інтелекту для мобільних пристроїв, відкриваючи схему процесора для розробників і партнерів, які можуть знайти нові способи використання його можливостей.