На сайт Міненерго здійснено хакерську атаку: зловмисники вимагають викуп у біткоінах
TheWorldNews.net

На сайт Міненерго здійснено хакерську атаку: зловмисники вимагають викуп у біткоінах

Сайт Міністерства енергетики і вугільної промисловості України заблоковано у зв’язку із хакерською атакою. Зловмисники вимагають 0,1 біткоіна за розблокування. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Укрінформ

Сьогодні відбулася хакерська атака на новий сайт міністерства, який було запущено 17 січня. Наразі вся інформація на сайті заблокована.

Скріншот із сайту mev.gov.ua

«Ваші важливі файли сайту зашифровані. Багато з ваших .php, .css, .js і інших файлів більше недоступні, оскільки вони були зашифровані. Можливо, ви зайняті пошуком способу відновити свої файли, але не витрачайте свій час! Ніхто не може розшифрувати ваші файли без нашої спеціальної служби дешифрування »,— йдеться в повідомленні.

Тим не менш, поки Міненерго до кіберполіції не зверталися.

«Так, нам про цю ситуацію відомо, при необхідності ми готові реагувати, але наскільки я знаю, зараз там працюють фахівці з міністерства над цим. Офіційно до нас з цього приводу ще ніхто не звертався «,— повідомила Юлія Квітко, прес-секретар Департаменту кіберполіції України.

Зловмисники обіцяють розблокувати сайт після того, як отримають 0,1 біткоіна (приблизно 24 тис. грн) на вказаний рахунок. Також хакери встановили на сайті таймер зворотного відліку, який рахує час до повного знищення інформації. Наразі залишилося менше, ніж 7 годин.