На технологічній виставці у Лас-Вегасі сьогодні відкриють український павільйон
facebook.com/o.danyliuk

На технологічній виставці у Лас-Вегасі сьогодні відкриють український павільйон

Український павільйон на одній з найбільших світових технологічних виставок у Лас-Вегасі Consumer Electronics Show (CES) відкриється 10 січня о 22:00 за київським часом. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку міністра фінансів Олександра Данилюка. 

«Я радий бачити інноваційні українські компанії, що розвиваються відповідно до основних міжнародних трендів (штучний інтелект, віртуальна реальність, дрони тощо). Я вірю в ринок, приватну ініціативу, креативність і кропітку роботу. Саме це дозволило українським стартапам потрапити на цю виставку,» — написав міністр.

Данилюк додав, що Україна має усі шанси стати одним з основних IT-центрів в Європі та, можливо, у світі.

«У нас є чудові стартапи, розвинена інфраструктура, висококваліфіковані фахівці та уряд, який розуміє необхідність створення кращих умов для бізнесу та готовий працювати над цим», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що миколаївський стартап «Cubomania», що розробляє інтерактивні розвивальні кубики для дітей, обрали одним з-поміж 12-ти стартапів для презентації на міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2018 у Лас-Вегасі.