Open Data Forum 2017 у Мистецькому Арсеналі

21 вересня відбудеться перший всеукраїнський IT-форум — Open Data Forum 2017. Він об’єднає представників органів влади, експертів, громадських активістів та стартап спільноту навколо теми розвитку та застосування відкритих даних в Україні. 

Головне завдання форуму — створити платформу для пошуку ефективного використання соціально-економічного потенціалу відкритих даних.

Відкриття даних стимулює створення нових послуг і розвиток індустрії власних програмних продуктів, поліпшення взаємодії суспільства і держави, а також підвищення прозорості діяльності та довіри до органів влади.

Організовує Форум Державне агентство з питань електронного урядування України в партнерстві з проектом Фонду «Євразія» ,«Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах», за підтримки міжнародних організацій USAID i UK AID.

На форумі будуть присутні іноземні спікери: британський політик Консервативної партії Френсіс Мод з темою «Відкриті дані: глобальні тренди та локальний вплив», директор з міжнародного розвитку Open Data Instutite (Великобританія) Фіона Сміт.