Програмісти-ентузіасти Kottans запускають безкоштовний курс Front-End
flickr.com/superamit

Програмісти-ентузіасти Kottans запускають безкоштовний курс Front-End

Українська спільнота програмістів-ентузіастів Kottans запускає новий курс Junior Front-End Developer для новачків. Щоб на нього потрапити, не потрібно знати нічого про в програмування — достатньо впевнено користуватися ПК і знати англійську. Про це повідомляє AIN.ua

Крім основ HTML, CSS і JavaScript, слухачі курсу зможуть ознайомитися зі специфікою процесу розробки та роботи в команді. Студенти матимуть змогу познайомитися з принципами роботи браузера, дізнатися про архітектуру сучасних клієнтських додатків, опанувати необхідні інструменти розробника і т.д. Повідомляється, що випускники курсу зможуть претендувати на позицію Junior Front-End developer в IT-компаніях.

Курс повністю безкоштовний, він проводиться на добровільних засадах. Заняття проходитимуть у Києві офлайн під наглядом досвідчених менторів.

«Якщо ви хочете стати розробником і не знаєте з чого почати, якщо ви знаєте англійську мову, маєте необхідні бажання та кількість вільного часу — welcome on board», — зазначає один із кураторів Kottans Артем Сичов.

Новий курс почнеться в січні 2018 року, він проходитиме в Києві у форматі вечірніх занять. Двічі на тиждень по буднях — лекції, на вихідних — семінари з виконанням практичних завдань. Лекції та семінари вестимуть досвідчені розробники, а з організаційних питань і по допомогу з домашніми завданнями слухачі курсу зможуть звертатися до менторів.

В Kottans кажуть, що хочуть не просто дати студентам нову інформацію, йдеться про формування спільноти розробників. «Ми хочемо не просто навчити професії, а й створити активне співтовариство, що  розвивається, в якому завжди можна буде знайти нові знайомства, звернутися по консультацію і т. д.», — розповідає Сичов.

Kottans існують уже близько п’яти років і за цей час встигли провести цілу низку різних курсів. Учасники спільноти — і ментори, і випускники — працюють в Amazon, Google, Grammarly, Materialise, Tunehog, Ciklum, Epam, RailsReactor, RubyRiders та інших технологічних компаніях.

Прийом заявок розпочнеться трохи пізніше, але почати навчання самостійно, не чекаючи січня, можна прямо зараз, перейшовши за посиланням. Користувачі мають доступ до чату, де можна спілкуватися і задавати питання як одне одному, так і наставникам.