У Барселоні презентували мобільний додаток "Картка киянина"
unit.com.ua

У Барселоні презентували мобільний додаток «Картка киянина»

Минулого тижня в столиці Іспанії пройшла всесвітня конференція Світового конгресу Smart City Expo 2017, де представили мобільний додаток «Картка киянина». Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт компанії «UNIT».

За словами директора з операційної діяльності компанії «UNIT» Василя Кривоноса, яка займається розробкою додатку, однією з основних її новацій є впровадження міського месенджера. За його допомогою користувачі зможуть спілкуватися онлайн з посадовцями, комунальниками, лікарями та поліцією. Крім того, столична влада матиме змогу через месенджер інформувати киян про якісь події чи нововведення, а також вивчати громадську думку.

Окрім месенджера, додаток оснащено чотирма модулями, а саме:

  • транспортний модуль,
  • освітній модуль,
  • медичний модуль,
  • комунальний модуль.

Через транспортний модуль можна купувати авіаквитки у вигляді QR-коду, перевіряти баланс та поповнювати його, переглядати історії поїздок.

Освітній модуль надсилатиме повідомлення батькам школярів, в якому громадському транспорті знаходяться їх діти (під час входу і виходу в автобус, тролейбус та ін.). Також він дозволить відстежувати отримані бали та придбані покупки в школі.

unit.com.ua

За допомогою медичного модуля можна записатися до лікаря, знайти найближчий медзаклад та потрібного фахівця. Крім того, через модуль можна отримати електронний рецепти у вигляді QR-коду. У модулі також можна зберігати всі дані про стан здоров’я пацієнта-користувача додатком.

За допомогою комунального модуля можна оплачувати комунальні послуги в режимі онлайн.

«Розробка мобільного додатку ще більше наблизить Київ до ідеї Smart City та дасть можливість кожному жителю Києва керувати своїм життям за допомогою мобільного телефону. Для нас важливо, аби люди комфортно себе почували, живучи у великому місті», – зазначив Василь Кривонос.

Нагадаємо, на карту Google хочуть нанести 3500 об’єктів Києва.