У Херсонському університеті відкрили лабораторії робототехніки та молекулярної біології
khoda.gov.ua

У Херсонському університеті відкрили лабораторії робототехніки та молекулярної біології

У Херсонському державному університеті запрацювали дві лабораторії — з робототехніки та молекулярної біології. За допомогою сучасного обладнання майбутні спеціалісти збиратимуть розумні пристрої та удосконалюватимуть знання з біології. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

Лабораторії урочисто відкрили у середу, 27-го грудня, за участі голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва та нардепа Олександра Співаковського.

За словами Андрія Гордєєва, унікальні лабораторії дозволять підвищити якість підготовки бакалаврів, магістрів та докторів філософії зі спеціалізацій «Молекулярна біологія», «Імунологія» та «Лабораторна діагностика біологічних систем» та сприяти підготовці як вчителів біології так і медичних біологів

У лабораторії на факультеті Фізики, математики та інформатики, студенти зможуть збирати та програмувати розумні пристрої з використанням Arduino, Raspberry Pi та Lego MindStorm. Крім того, вона має потенціал для розвитку STEM-освіти в області.

khoda.gov.ua

STEM-освіта (S — science, T — technology – Е-engineering – М-mathematics) — напрям в освіті, при якому в навчальних програмах посилюється природничо-науковий компонент та застосування інноваційних технології.

У кабінеті буде використано програмне середовище LEGO WeDo 2.0, спеціально розроблене для дітей молодшого шкільного віку. Складні коди у ньому замінили на піктограми (графічні елементи). Таким чином, юні розробники зможуть самостійно змінювати поведінку роботів. Це сприятиме розвитку системного мислення та навичок складати найпростіші алгоритми.

«Робота з WeDo 2.0 формує у дітей інженерний склад розуму, допомагає розвивати у молодших школярів навички критичного і творчого мислення, вирішення завдань, вміння працювати в команді, вести дискусію, знаходити єдине рішення в суперечливій ситуації», — йдеться у повідомленні.

khoda.gov.ua