У Києві пройде всеукраїнська конференція з питань кібербезпеки
facebook.com/integrity.vision

У Києві пройде всеукраїнська конференція з питань кібербезпеки

18 жовтня в Києві пройде всеукраїнська конференція UA.SC 2017, присвячена питанням IT-безпеки. Про це повідомляє ITC.ua

В рамках заходу експерти з компаній IBM, Cisco та CheckPoint здійснять аналіз відомих типів кібератак, розкажуть, як їм протистояти та підготують для слухачів рекомендації на майбутнє. Також заплановано окрему доповідь щодо штучного інтелекту й машинного навчання, зокрема, способам їх застосування у побудові систем кібернетичного захисту.

Для зручності учасників заходу конференцію розділено на три основних частини. Бізнес-частина проходитиме в основному залі, тут обіцяють говорити зрозумілою мовою і без технічних нюансів. У цій секції прочитають доповіді про ефективне використання інформаційних технологій у сфері кібербезпеки, стандартизацію та регулювання, а також про контроль процесів і готовність до нових атак.

Технічний потік — частина конференції, де можна буде отримати конкретні знання про сучасні інструменти захисту IT-інфраструктури організацій, розроблені IBM, CISCO, Check Point, Qualys, Symantec, SOC Prime, Sky Box та ін. У workshop-зоні презентуватимуть «живі» демо продуктів, тут усе можна буде все детально роздивитися й особисто поспілкуватися з експертами компаній — світових лідерів у сфері інформаційної безпеки.

Для зручного нетворкінгу та ефективної комунікації зі спікерами на конференції працюватиме чат-бот, в якому можна буде ставити питання, коментувати доповіді, брати участь в голосуваннях і розіграшах призів.

В минулому році конференція зібрала більш ніж двісті різнорівневих фахівців інформаційної безпеки: системних адміністраторів, розробників, архітекторів програмних рішень, керівників відділів IT та інформаційної безпеки, власників бізнесу і незалежних експертів. Серед учасників були представники  Нацбанку, Приватбанку, банку Credit Agricole, Plarium, Ciklum, 1+1, ТРК-Україна, Артеріум, Київстар, DHL, Спортмастер та низки інших компаній.

Конференція проходитиме 18 жовтня з 9:00 до 18:00 у конгрес-холі «Космополіт».