У Краматорську презентували гексакоптери для контролю якості повітря
facebook.com/pavlo.zhebrivskyi

У Краматорську презентували гексакоптери для контролю якості повітря

У четвер, 21-го грудня, у місті Краматорськ відбулася презентація спеціальної вимірювальної техніки, призначеної для контролю якості атмосферного повітря. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку голови Донецької військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського.

Зазначається, що гексакоптери — це літаючі роботизовані пристрої, які визначають якість повітря. Сучасна техніка дозволить вимірювати у складі повітря оксиди вуглецю, азоту, діоксиди азоту та сірки, сірководень та аміак. Дані будуть реєструватися, оброблятися та передаватися до сервісного центру.

За допомогою гексакоптерів можна діагностувати стан сільськогосподарських угідь, лісів, а також фіксувати й передавати отримані показники.

facebook.com/pavlo.zhebrivskyi

«Завдяки гексакоптеру бачитимемо, де ведуться незаконні вирубки й зможемо їх припиняти, крім того, матимемо можливість виявляти та запобігати хворобам лісів, запобігати розповсюдженню шкідників», — зазначив Жебрівський.

Також до ДСНС буде передано переносний пост хімічного контролю, який слугуватиме для визначення аварійних концентрацій хлору у повітрі.

За словами Жебрівського, зазначене обладнання допоможе рятівникам оцінювати ефективність локалізації джерела забруднення, вимірювати й аналізувати показники.

facebook.com/pavlo.zhebrivskyi