Українська бездротова зарядка для смартфона отримала грант від ЄС
technovator.co

Українська бездротова зарядка для смартфона отримала грант від ЄС

Український стартап Technovator XE, команда якого працює над бездротовою зарядкою для смартфонів, отримав грант 50 000 євро від європейської програми Horizon 2020. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на itc.ua.

Technovator XE розробляє бездротову зарядку, яка дозволить заряджати одночасно до чотирьох гаджетів на відстані до 5 метрів. Однією з головних особливостей системи є можливість визначати пріоритетність і швидкість заряду для кожного з пристроїв.

На цьому тижні стало відомо, що стартап Technovator XE приєднався до інших українських проектів (сонячні жалюзі SolarGaps і енергозберігаюча система Ecoisme), який отримав гранти в розмірі 50 000 євро від ЄС у рамках першого етапу програми Horizon 2020.

За словами співзасновника Technovator XE і колишнього CTO Concepter Івана Чуби, отримані гроші будуть спрямовані на дослідження ринків ЄС та маркетинг.

Гранти по 50 000 євро в рамках програми Horizon 2020 отримали кілька українських проектів у 2017 році.

Зазначається, що Horizon 2020 – одна з найбільших програм Євросоюзу, присвячених дослідженням та інноваціям, із загальним фондом 80 мільярдів євро.

Нагадаємо, що на міжнародній виставці IFSEC у Лондоні охоронну систему українському стартапу Ajax System отримала звання кращої в світі.