Українські IT-фахівці працюватимуть над VR-продуктами для голлівудського режисера

13 листопада у Київ прибуде всесвітньо відомий кінорежисер Роланд Еммеріх. У столиці України він збирається повідомити про створення нової компанії у сфері віртуальної реальності. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на itc.ua.

Американський режисер, відомий своїми фільмами «День Незалежності», «Післязавтра», «Ґодзілла», його стрічки сукупно зібрали в прокаті понад 4 мільярди доларів.

Разом зі своїм партнером, Марко Вебером, Роланд заснував і очолив голлівудську компанію VRenetic, що розробляє інструменти для потокової передачі віртуальної реальності в режимі реального часу. Це дозволяє користувачам створювати віртуальний контент і продивлятися його через інтерактивну віртуальну реальність.

Зазначається, що контент для дочірньої структури створюватиме шведсько-українська компанія Sigma Software. Протягом 15 років Sigma Software розробляє рішення для клієнтів у галузях автомобілебудування, авіації, телекомунікації, банківської справи, нерухомості, реклами та ігрової індустрії.

Київський центр VRenetic розташувався в приміщеннях офісу Sigma Software.

У рамках візиту Роланд Еммеріх відвідає київський центр розробки, а також зустрінеться з українськими політичними та культурними діячами.