Українські програмісти створять "живі" ілюстрації для книжок
facebook.com/LiveAnimations.OfficialPage

Українські програмісти створять «живі» ілюстрації для книжок

У США вийде низка дитячих книг з «живими» ілюстраціями, які за технологією доповненої реальності розроблять українські програмісти з Live Animations. Про це повідомляє «Новое Время» з посиланням на київське представництво компанії.

Українські розробники з Live Animations домовилися з найбільшим видавцем дитячої літератури Сполучених Штатів про співпрацю. Казки, ілюстрації до яких «оживатимуть» на екранах мобільних гаджетів, скоро почнуть продавати у найбільшій торгівельній мережі світу Wal-Mart.

Повідомляється, що керівник найбільшого у Сполучених Штатах дитячого видавництва The Little Hippo Books Альберт Хауг підписав відповідну угоду з українськими розробникамипід час свого візиту до Києва 4-6 вересня. Як зазначають у PR-відділі Live Animation, сторони домовилися про наклад у кілька десятків тисяч примірників.

Всього поки що планується видати в рамках співпраці п’ять книг: «Чарівник країни Оз», «Троє поросят», «Маша і три ведмеді», «Червона шапочка» та «Вельветовий кролик». У кожній буде по п’ять «живих» ілюстрацій. Їх роздрібна вартість наразі невідома. Також в рамках співпраці українські програмісти створили інтерактивні навчальні ігри з призовим мультфільмом в кінці.

За інформацією PR-відділу Live Animations, жодна з цих книг не буде продаватися в Україні. Та повідомляють, що для українського читача цієї осені компанія підготує книгу «Аліса в країні див». У ній буде шість «живих» ілюстрацій.