Українські смарт-годинники продаватимуть в Apple Premium Reseller
LaMetric / Facebook

Українські смарт-годинники продаватимуть в Apple Premium Reseller

Мультифункціональні розумні годинники українського виробництва Lametric вийшли в кілька Apple Premium Reseller мереж по світу. Відтепер український гаджет можна замовити у Gravis (Німеччина), iSetos (Чехія), dotlife (Таїланд). Також Lametric продається в Женевському аеропорту, мережі Backers (Hong Kong) і культовому лондонському універмазі Harrods. Про це повідомляють ain.ua.

Усіх вищезазначених домовленостей про розміщення гаджета в продаж команда досягла, не виїжджаючи з України, зазначив СЕО Smart Atoms (компанія-розробник) Назар Білоус. Деякі відомі ритейлери самі запропонували співпрацю.

«Для нас це підтвердження того, що якщо у вас хороший продукт — все що вам потрібно для початку побудови дистрибуції та світової експансії — це відвідувати індустріальні виставки як CES і IFA, і заводити контакти з партнерами», — зазначив Білоус.

Залежно від регіону, вартість гаджета коливається від 180 до майже 200 євро.

Виробники розраховують не тільки на збільшення обсягів продажів, але й на підсилення впізнаваності бренду по всьому світу.

Раніше Lametric з’явився в продажу на Amazon. За словами Білоуса, продажу на майданчику просуваються добре — українські смарт-годинник стали одним з бестселерів в Європі на Amazon Launchpad серед гаджетів.

Розумний годинник показує не лише годину, а й збирає з інтернету всю важливу для вас інформацію. Наприклад, суму зароблених коштів, температуру повітря, нагадування, кількість лайків у соціальних мережах, а також сповіщає про новий лист на пошті. Усі налаштування регулюються за допомогою спеціальної програми для смартфона.

Подібні технології існують для наручних годинників, а для звичайних українці розробили першими.