Українські стартапери безкоштовно навчатимуться за програмою Google
ukraine.googleblog.com

Українські стартапери безкоштовно навчатимуться за програмою Google

Компанія «Google Україна» анонсувала навчальну програму Launchpad Start для українських стартапів. До 5 листопада для тих, хто цікавиться створенням технологічних продуктів, відкрита реєстрація на 5-денне безкоштовне навчання.

Навчання проходитиме в Києві у Школі дизайну і розробки Projector з 26 листопада по 1 грудня. До участі запрошуються команди стартаперів з 3-5 чоловік, які вільно володіють англійською та відкриті до змін. Важливо, щоб стартап перебував на початкових стадіях запуску.

З учасниками програми індивідуально працюватимуть міжнародні та українські ментори. Експерти допоможуть командам підтвердити проблеми, які вирішуватиме новий продукт, на ранніх стадіях запуску. Багато уваги приділять тому, як будувати бізнес-моделі та маркетингові стратегії.

«Сьогодні завдяки доступності технологій і стиранню кордонів у бізнесі для стартапів відкриваються широкі можливості ‒ якщо у вас є оригінальна ідея й ентузіазм ‒ це вже хороший початок. Однак у реальності більше ніж 99,7% стартапів зазнають невдачі, так і не перетворившись на успішний бізнес. Наше завдання в Google ‒ допомогти структурувати знання, зробити процес розвитку більш зрозумілим і передбачуваним. Структура допоможе уникнути хаосу, який часто переслідує стартапи, і збільшить шанси на успіх», — зазначили в «Google Україна».

Launchpad Start є частиною глобальної освітньої ініціативи Launchpad, що включає в себе такі активності, як Start, Build, Scale і Accelerator. У рамках цієї ініціативи 30 вересня в Києві відбувся перший Launchpad Scale, у якому взяли участь 8 українських стартапів та 8  міжнародних менторів.