Українські юристи створили бота, який оформлює контракти для IT-компаній
facebook.com/BotPartners

Українські юристи створили бота, який оформлює контракти для IT-компаній

Компанії Axon Partners і Bot & Partners створили бота, який вміє генерувати договори для IT-компаній. Про це повідомляє Мain.in.ua із посилання на ain.ua.

Бот працює у Facebook та Telegram за однаковимі алгоритмами.

Юристи створили бота самостійно, без участі програмістів, на mindmap-платформі Андрія Хорсева і Олексія Іванкіна storytelling.bot.

Ідея народилася у компанії із запитів клієнтів. Часто до них зверталися з проханням продати стандартний шаблон документа.

Бот безкоштовно надає консультації, однак складання договорів — платне. Наразі доступна функція складання договору з програмістом на розробку.

Для отримання шаблону договору, користувач має відповісти на питання бота. У результаті користувач отримує готовий документ і договір про нерозголошення (NDA).

Приклад складання договору з програмістом

NDA генерується безкоштовно, складання договору з програмістом коштує $ 20 (до 11 грудня він продається зі знижкою за $ 10). Бот дає посилання на форму оплати. Генерація документа починається після здійснення оплати.

Обидва документи складаються українською мовою, відповідно до українського законодавства. Незабаром планується додати можливість складати такі ж договори англійською мовою і відповідно до законодавства США (штат Делавер).

Команда орієнтується на IT-компанії і стартапи, тому будуть додаватися документи типу term sheets, договори з продажу часток і т.д.