Український стартап виграв пітч-змагання Techstars у Лас-Вегасі
facebook.com/cardiomocare

Український стартап виграв пітч-змагання Techstars у Лас-Вегасі

Український стартап Сardiomo із виявлення серцевих захворювань переміг на конкурсі Techstars. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Bit.ua.

Зазначається, що міжнародна мережа акселераторів Techstars провела на виставці CES в Лас-Вегасі щорічне змагання стартапів. Претендентів на участь було 900, вони представляли 42 країни.

Розробники гаджета для кардіомоніторингу Cardiomo пройшли попередній відбір, потрапили в дев’ятку учасників пітчу Techstars і перемогли.

Сardiomo — це невеликий пристрій, що кріпиться на тіло та відслідковує ритм серцебиття. Якщо пристрій виявляє будь-який збій в кардіограмі, дані негайно відправляються на смартфон власника.

Аналіз кардіограми здійснюється за допомогою штучного інтелекту.

Як повідомляє джерело, проект потрібно було представити без слайдів всього за хвилину. Судді оцінювали якість презентації, бізнес-модель і те, наскільки опрацьована споживча стратегія. Cardiomo представляла кофаундер стартапу Ксенія Бєлкіна.

«Підтверджено. Ксенія Бєлкіна виграла пітч-змагання Techstars із своїм стартапом Cardiomo. На додачу до цього чудового дрону ВВ-8, Ксенія отримає гарантоване розміщення на Amazon.com та $5000 від Twilio, платформи для хмарних обчислень. Для нас велика честь виграти Techstars», — зазначили на Facebook-сторінці Cardiomo.

Нагадаємо, що українець Андрій Карп’юк представив унікальний проект під назвою BIOsens. Його особливість полягає у тому, що кожний охочий може самостійно перевірити вміст продуктів харчування всього за кілька хвилин.