Український винахід переміг на світовому конкурсі з робототехніки
facebook.com/UMREUniExo

Український винахід переміг на світовому конкурсі з робототехніки

Український стартап UniExo став одним з переможців на конкурсі Robot Launch 2017 швейцарського сайту Robohub і залучив 500 тисяч доларів інвестицій. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну сторінку розробника у Facebook.

«За публічним голосуванням, UniExo в цьому році переміг з результатом 70,6%… Це дало нам можливість взяти участь в акселераційній програмі і отримати доступ до ресурсів щоб зробити більше екзоскелетів, і залучити інвестиції в США в 2018 році», — написав розробник проекту Антон Головаченко.

За його словами, наступний рік можна назвати одним з важливих для проекту, тому що вже в січні будуть запущені перші тести одного з екзоскелетів спільно з китайським суперкомп’ютером TIANHE-2. Вони мають на меті перевірити аналітичний алгоритм для реабілітації. Після того розробники  планують поступово підключати все більше і більше пристроїв UniExo до нової платформи.

Також Антон Головаченко повідомив, що у наступному році року з’являться кілька нових варіантів екзоскелетів.

Нагадаємо, UniExo є прототипом роботизованого екзоскелета. Він дає можливість людям з інвалідністю і людям із захворюваннями опорно-рухового апарату повноцінно пересуватися. Модульну систему цієї розробки може бути застосована як для реабілітації після переломів або для повністю паралізованої людини. Керувати приладом можна за допомогою нейрошлема або нейробраслетов.