Українці створили аналог Tinder для пошуку фільмів
flickr.com/madfishdigital

Українці створили аналог Tinder для пошуку фільмів

Українські розробники створили мобільний додаток, який допомагає обрати кінострічку для перегляду. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Ain.

Додаток The Movie Expert розробила українська компанія Mauris. Сервіс працює за принципом додатку для побачень Tinder. На екрані користувача з’являється постер фільму, після натиснення на нього з’являється додаткова інформація про стрічку, зокрема анотація, трейлер та акторський склад.

Якщо користувач уже бачив цей фільм, він може свайпнути праворуч та оцінити його. При свайпі ліворуч стрічку можна додати до списку «Хочу подивитися» або просто пропустити.

play.google.com

Каталог із планованими для перегляду картинами доступний в окремому розділі. Там само можна подивитися рекомендації додатку у форматі списку. Додаток добирає фільми на основі оцінок користувача.

Наразі у базі перебуває близько 12 тисяч фільмів та серіалів. Розробники обіцяють регулярно її оновлювати.

Додаток знаходиться у бета-версії, однак уже доступний для скачування в App Store і Google Play. Команда The Movie Expert зазначає, що найближчим часом випустить оновлену версію. У ній можна буде включити в рекомендації серіали, дивитися свою детальну статистику та шукати фільми в пошуку.