«Укртелеком» пропонує захист від DDoS атак
ukrtelecom.ua

«Укртелеком» пропонує захист від DDoS атак

Український телеком-оператор «Укртелеком» представив новий сервіс «Захист від DDoS атак» для захисту клієнтських інтернет-ресурсів, зокрема сайтів, інтернет-магазинів, web-додатків тощо. Про це повідомляє компанія на своєму сайті.  

Сервіс гарантує захист від атак паразитного трафіку сумарним об’ємом до 350 Гб/с. з часом реагування на атаку від 2 секунд. При цьому тарифікуватиметься тільки очищений трафік, незалежно від об’єму та типу атак.

Насамперед, сервіс призначений для компаній, чий бізнес передбачає безперервної роботи інтернет-ресурсів: зокрема банків, фінансових закладів, електронної комерції, виробництв, підприємств та державних установ.

«Укртелеком продовжує впроваджувати сервіси, які підвищують ефективність щоденної роботи наших бізнес-клієнтів. В кінці минулого року ми надали їм можливість розмістити свою IT-інфраструктуру в «хмарі» Європи, а вже сьогодні готові надавати захист від DDoS-атак, кількість яких в Україні стає дедалі більше», — зазначив директор з розвитку корпоративного сегмента Укртелекому Микола Давиденко.

Система AntiDDoS від «Укртелеком» не вимагає установки додаткового обладнання або програмного забезпечення у клієнтів.

DDoS-атаки — розподілені атаки на відмову в обслуговуванні, під час яких хакери наповнюють сайт паразитним трафіком для виведення з ладу онлайн ресурсів, щоб заблокувати доступ до них користувачів.