В Україні почав роботу стартап, що дозволяє вести бухгалтерію зі смартфона

В Україні запрацював стартап mTax, який дозволяє фізичним особам-підприємцям вести бухгалтерський облік онлайн зі смартфона або комп’ютера. Про це повідомляє ITC.ua

Компанія mTax — це спільне підприємство українського хай-тек кластера Borsch Ventures і польської компанії Edge One Solutions. Його керівник Володимир Баксаков розповів, що підштовхнуло його на створення стартапу.

«Ідея сервісу була запозичена в Польщі, де велика частина ринку бухгалтерського аутсорс вже давно пішла в мобільні телефони і веб, а хаотичний ринок бухгалтерів-фрілансерів практично зник. Як наслідок, сервіс на бухгалтерські послуги в Польщі став максимально стандартизований. Помилки, пов’язані з людським фактором в бухгалтерській справі зведені до мінімуму, а ціни на такий сервіс стали більш доступними», — зазначив Баксаков.

Зазначається, що сервіс не тільки пропонує клієнтам онлайн-інструменти для самостійного ведення бухгалтерії, але й може повністю взяти облік і аудит на себе. Перелік можливостей включає в себе створення і подачу звітів, контроль сплати податків, обробку виписок із банків, ведення книги доходів і витрат та багато іншого. Користувач може контролювати процес і слідкувати за ним через мобільний додатку або в особистому кабінеті на сайті компанії. Тарифи та умови обслуговування можна знайти на сайті mTax.