В Україні розробили модель портативного пристрою для реєстратрації розрахункових операцій
sfs.gov.ua

В Україні розробили модель портативного пристрою для реєстратрації розрахункових операцій

Фахівці Державної фіскальної служби розробили модель портативного пристрою, який сумісний з ноутбуком, смартфоном чи іншим гаджетом та може використовуватися в якості реєстратора розрахункових операцій. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний портал ДФС.

В.о. Голови ДФС Мирослав Продан зазначив, що достатньо буде лише встановити програми та мати підключення до Інтернету.

«Пристрій коштуватиме близько 700 гривень і не потребуватиме додаткового обслуговування. Один раз придбав – і всі твої операції автоматично потрапляють до нашого єдиного реєстру операцій», – зазначив Мирослав Продан.

Очільник ДФС також підкреслив, що Урядом розглядається й ідея придбання касових апаратів за рахунок сплачених податків, що автоматично знімає питання фінансового навантаження. Держава фактично дарує підприємцю апарат, вартість якого потім компенсується з податків, які він сплачує.

Він наголосив, що реєстратори розрахункових операцій – це єдиний механізм з наведення ладу в системі державних фінансів.

«Без касових апаратів ми ніколи не переможемо контрабанду, оскільки роздрібні мережі не зможуть безконтрольно її використовувати та готівкою розраховуватися з контрабандистами. Доки в Україні можна продати цей товар за готівку без контролю, доти й стоятиме питання контрабанди. Якщо ніхто не купуватиме цей товар без супутніх документів, не буде й попиту», – заявив Мирослав Продан.