В Україні відбудеться півфінал студентської першості світу з програмування

Вінницький Національний технічний університет проведе півфінал студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС  з південно-східної Європи (SEERC). Про це повідомляє сайт ВНТУ. 

Змагання відбудуться у наступні вихідні, 20-22 жовтня. Вони проходитимуть одночасно на двох майданчиках: у Вінницькому Національному технічному університеті та у Бухарестській Політехніці. Кожен із майданчиків збере близько 50 команд.

АСМ-ІСРС — це всесвітня студентська олімпіада, у відбіркових змаганнях якої беруть участь понад 300 тисяч команд із 120 країн світу. Результати АСМ-ІСРС впливають на імідж країн, демонструючи їх потенціал в розробці новітніх інформаційних технологій. До складу південно-східного європейського регіону входять: Албанія, Болгарія, Боснія і Герцеговіна, Греція, Ізраїль, Кіпр, Македонія, Молдова, Румунія, Сербія, Туреччина, Україна, Чорногорія.

Під час змагань студенти повинні написати програмний код в умовах обмеженого часу та обчислювальних ресурсів (на команду з трьох студентів надається лише один комп’ютер) і організувати ефективну командну роботу.

Українські студенти неодноразово виборювали призові місця у світовій першості. Переможці півфіналів, які проводяться на всіх шести континентах, отримують право участі у фіналі першості світу ACM-ICPC, який відбудеться у Пекіні у 2018 році.