В Україні запустили сервіс, який дозволяє отримувати вигоду від перегляду реклами

Українські розробники представили сервіс Octogin, який дає змогу отримувати винагороду за перегляд реклами в інтернеті. Про це йдеться в повідомленні на сайті сервісу.

«Користувачі за звичне перебування в інтернеті отримують цільову рекламу і винагороду — монети, які потім зможуть обміняти на реальні товари або послуги: квитки в кіно, каву або пожертвувати на благодійність», — стверджують розробники сервісу.

Octogin реалізовано у вигляді розширення для браузера Google Chrome. Воно фіксує рекламний контент, який користувач отримав за день і визначає компенсацію в O coin — внутрішній валюті, яку використовує сервіс.

На початковому етапі функціонування система буде пропонувати витратити свою винагороду на благодійні цілі або розмістити рекламу всередині системи. Також існує змога обміняти монети на внутрішній біржі або скористатися пропозиціями партнерів.

На даний момент серед партнерів проекту — благодійний фонд «Таблеточки», мережа кінотеатрів «Лінія кіно», сервіс таксі Uklon, піцерія «Челентано», бібліотека Botan, бренд аксесуарів Sammy Icon.

Два місяці сервіс працюватиме у тестовому режимі, долучитися до проекту в цей час зможуть користувачі з Києва в обмеженій кількості — 5000 осіб.