В Україні запустять програму для допомоги cybersecurity-стартапам
You Belong In Longmont/Flickr

В Україні запустять програму для допомоги cybersecurity-стартапам

1991 Open Data Incubator спільно з державно-приватним проектом «Укроборонпрому», компанією Cyber ​​Guard та блокчейн-проектом Hacken запустять шестимісячну акселераційну програму для стартапів у сфері кібербезпеки. Відбір до програми відбудеться 29 вересня в рамках конкурсу пітчів. Про це повідомляє ain.ua.

Пітчі оцінюватимуть більше 20 міжнародних фахівців у сфері інформаційної безпеки, які дадуть свої рекомендації. Фінальні презентації вислухає журі з представників 1991 Open Data Incubator, HackIT, Microsoft, Dragon Capital, NSDC, Hacken. Вони відберуть п’ять проектів, які мають відповідати таким критеріям:

  • вирішують складні галузеві завдання в сфері кібербезпеки України;
  • ідею, яку можна масштабувати з фокусом на глобальний ринок;
  • команду з як мінімум двох осіб;
  • MVP;
  • три позитивних рекомендації;
  • відкриті результати пошуку фінансування.

Як повідомляють організатори, 1991 Cybersecurity Program дозволить стартапам на ранній стадії випробувати продукти у співпраці з великими українськими підприємствами, щоб потім підкорювати світовий ринок.

Переможець демо-дня по закінченню програми може отримати до 1 млн доларів інвестицій. Їх оформлять через розроблені Y Combinator документи SAFE. Це угода між інвестором і компанією, яка надає інвесторам право на отримання капіталу без визначення конкретної ціни за акцію. Всю програму фінансуватимуть у рамках ICO проекту Hacken. Повідомляється, що обсяги вкладень залежать від результатів ICO.

«Учасники акселерації отримають доступ до сервісів партнерів 1991 Open Data Incubator, грошовий еквівалент яких перевищує 120 тисяч доларів. Проект держконцерну «Укроборонпрому» Cyber ​​Guard дасть проектам можливість отримати експертизу фахівців РНБО, кіберполіції та СБУ», — йдеться у повідомленні.