Vodafone Україна відкриє масив реальних даних IT-розробникам у проекті Big Data Lab
Скрін

Vodafone Україна відкриє масив реальних даних IT-розробникам у проекті Big Data Lab

Оператор мобільного зв’язку Vodafone Україна проведе великий експеримент з великими даними. У рамках проекту Big Data Lab компанія вперше відкриває масив своїх реальних даних усім зацікавленим дата-аналітикам і розробникам. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт проекту. 

«Big Data Lab — освітній проект у сфері big data з акцентом на практику. Учасники проекту отримують доступ до реальної big data — для відпрацювання практичних навичок та створення нових проектів. Подібний експеримент не має аналогів у світі», — зазначають організатори.

Учасники лабораторії отримають можливість під керівництвом менторів на основі реальних даних розробити проекти у трьох категоріях: рішення для міста, бізнесу та поліпшення якості життя.

Кращі проекти отримають менторську підтримку Vodafone і будуть представлені інвесторам.

Проект триватиме 3 місяці у п’ять етапів: відбір учасників, навчання роботі з операторськими даними та прегенерація ідей, дводенний хакатон, акселератор для фіналістів, захист робіт перед інвесторами.

До участі в проекті Vodafone Україна запрошує ІТ спеціалістів: розробників, системних адміністраторів, дизайнерів,
PM, аналітиків, маркетологів, експертів з розвитку та масштабування бізнесу та усіх, хто цікавляться big data та можливістю її використання для бізнесу та соціальних проектів.

Дізнатися докладніше про проект і зареєструватися для участі можна на офіційному сайті проекту.