16 листопада в ArtUkraine Gallery обіцяють найабсурднішу виставку від Олександра Ройтбурда
facebook.com/oleksandrroytburd

16 листопада в ArtUkraine Gallery обіцяють найабсурднішу виставку від Олександра Ройтбурда

16 листопада в ArtUkraine Gallery відбудеться відкриття найабсурднішого та найглибшого проекту цієї осені —  «Галантна доба Просвітництва» від Олександра Ройтбурда. Про це повідомляє Main.in.ua.

Олександр Ройтбурт, як завжди, у своїх творах пересікає часові та стилістичні розмежування. Художник створює нову хуліганську вигадку, доведену до абсурдності. Перед глядачами виставки відкриються ідилічні пейзажі з великою кількістю тварин і рослин, де в тіні великих розлогих дерев розташувалися філософи в незграбних костюмах. Таке оздоблення, поважність і любов до перевдягань характерні для Галантної доби. Митець перемежовує Лейбніца з павичами, а Руссо з первісним блаженством і лебедями.

«Галантна доба і доба Просвітництва — це епохи, що історично перетікають одна в одну, але вони не тотожні. Для Галантної доби характерна куртуазність і легковажність, у той час як Просвітництво вибагливе та строге, до тієї міри, що поступово втрачає легкість і закінчується низкою революцій. Проте Галантна доба знімає багато табу, що і стало передумовою для появи доби Просвітництва, у якій я підкреслюю її галантну сторону. Тому усі філософи носять святкові костюми», — зазначає художник.

Вікдриття виставки відбудеться 16 листопада о 18.30 в Art Ukraine Gallery, вул. Грушевського 9-А.