3D-постановка від українців справила фурор на шоу "Америка має талант" — вражаюче відео
Скріншот з відео

3D-постановка від українців справила фурор на шоу «Америка має талант» — вражаюче відео

Відомий український постановник та хореограф Костянтин Томільченко виступив на America’s Got Talent з 3D-постановкою. Номер підкорив журі та зал і продовжує бити рекорди переглядів на UouTube.

Номер «The Escape» ( «Втеча») отримав чотири «Так» від журі 13-го сезону «America’s Got Talent» і пройшов у наступний етап конкурсу. Випуск шоу з номером вийшов в ефірі телеканалу NBC 12 червня 2018.

За сюжетом виступу, головний герой потрапляє у віртуальну реальність. Але коли система видає помилку, людина змушена рятуватися втечею, долаючи на шляху безліч перешкод.

Над постановкою номера працювали Front Pictures, PROFI LTD і Red Rabbit Entertainment. На сцені виступав хореограф Костянтин Томільченко. Він же — разом з Олександром Братковським — є режисером-постановником номеру.

«Це один із найнеймовірніших виступів, що я коли-небудь бачила. Мені дуже, дуже сподобалося!», — сказала член журі, супермодель Гайді Клум.

«Захоплююче бачити речі, які ми насправді раніше ніколи не бачили. Це як подорож у майбутнє. Це було бездоганно», – додав продюсер шоу і один з членів журі Саймон Ковелл.

Нагадаємо, кліп ONUKA потрапив відразу у чотири номінації шорт-листа престижного фестивалю Berlin Fashion Film Festival.