Автор знищених графіті часів Євромайдану назвав їхнє відновлення вандалізмом
facebook.com/0newfire

Автор знищених графіті часів Євромайдану назвав їхнє відновлення вандалізмом

Автор нещодавно знищених графіті часів Євромайдану на вулиці Грушевського в Києві вважає їхнє вчорашнє відновлення актом вандалізму. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook. 

Художник, що працює під ніком Sociopath, зазначив, що він вважає, що власники магазину «Емпоріум», які на початку вересня стерли його роботи зі стіни, а також невідомі, що потім намалювали на їх місці портрети Вадима Рабіновича, обійшлися з графіті менш глумливо, ніж ті, хто їх відтворили.

Нагадаємо, вчора, 14 жовтня, у День захисника України, громадський рух «Новий Вогонь» оприлюднив на своїй сторінці в Facebook фото з відновленими графіті на фасаді будинку на Грушевського з підписом «Ми зробили це. Приймайте роботу».

«Найсумніше те, що вандальна акція організації “Новий Вогонь” остаточно знищила можливість будь-яких реставраційних робіт з відновлення оригінальних майданівських символів», — повідомив художник.

Він звинуватив очолюваний Дмитром Різниченком рух «Новий Вогонь», учасники якого наново намалювали графіті на стіні будинку, у самопіарі.

«Нанесені плями не мають нічого спільного зі справжніми революційними символами. Сподіваюсь, на цей раз самовільні дії Дмитра Різниченка і компанії на роль відновлювачів історичної пам”яті не залишиться поза увагою правоохоронних органів», — наголосив Sociopath.

Він також закликав не піддаватися на провокації, запропонував дати моральну та правову оцінку подібним діям і  припинити спекуляції навколо цієї теми.