"Чілдрен Кінофест" проводить конкурс короткометражок, знятих дітьми
flickr.com/teliko82

«Чілдрен Кінофест» проводить конкурс короткометражок, знятих дітьми

Фестиваль кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» проводить конкурс дитячих короткометражних фільмів. Про це повідомляє офіційний сайт фестивалю. 

До участі запрошують дітей і підлітків у віці від 7 до 14 років. Учасників поділять на дві вікові категорії: 7-10 років та 11-14 років. У кожній віковій категорії організатори оберуть 5 фільмів, які пройдуть до фіналу конкурсу. На конкурс приймаються твори, створені дітьми чи підлітками. Участь дорослих у виробництві є допустимою але не обов’язковою. Зазначається, що така участь має обмежуватися двома функціями — акторською або продюсерською.

Жанрових чи тематичних обмежень для творів, що подаються на конкурс, немає. Тривалість фільму має складати від однієї до восьми хвилин, від кожного учасника приймають максимум п’ять короткометражок. Усі фільми мають бути створені після 1 січня 2016 року.

Фільми, відібрані до фіналу конкурсу, покажуть на великому екрані у рамках фестивалю, що триватиме з 25 травня по 3 червня 2018 року. Відбір фіналістів здійснюватиме комісія з організаторів конкурсу, очолювана програмним директором «Чілдрен Кінофест».

Авторів фільмів, які ввійдуть у фінальну десятку (по п’ять від кожної вікової групи), запросять на кінопрем’єру, що пройде у Києві 2 червня 2018 року. Інформацію про список фільмів-фіналістів планують оприлюднити на сайті фестивалю 18 травня.

Переможців конкурсу визначить журі, до складу якого ввійдуть українські діячі мистецтва, культури, кінокритики, режисери, актори, продюсери та інші представники кіноіндустрії. Серед десяти фіналістів оберуть одного переможця, який отримає 20 тисяч гривень. Також судді можуть вручити спеціальний диплом журі з будь-яким обгрунтуванням будь-якому фільму-учаснику або члену творчої групи.

Прийом заявок триватиме з 2 жовтня 2017 по 20 квiтня 2018 року.