До столиці приїде автор музики до серіалу «Шерлок»

23-го січня до Києва завітає британський композитор Майкл Прайс — володар премії «Еммі», автор музики до серіалу «Шерлок».

Зустріч з композитором проходитиме під час вечірньої програми «Envision Sound» – першого в Україні освітнього курсу для кінокомпозиторів, який організований спільно з Британською Радою в Україні.

Майкл Прайс розкаже про досвід роботи в кіно. Крім того, на прикладі однієї з серій серіалу «Шерлок» він поділиться професійними секретами. Фільм буде показано мовою оригіналу. Мова навчання — англійська та українська.

Роботи композитора в кіно і на телебаченні отримали ряд нагород. Зокрема, за серіал «Шерлок» (BBC) його творчість відзначена номінацією на BAFTA та двома номінаціями на «Еммі».

BAFТА (British Academy Television Аwards) — нагорода, яка щорічно вручається Британською академією кіно і телевізійних мистецтв за досягнення в галузі телебачення. Премія є британським аналогом премії «Еммі» в США.

Майкл успішно виконував функції звукомонтажера у роботі над «Володар перснів» Пітера Джексона, «Реальна любов» Річарда Кертіса, «Бріджит Джонс: Межі розумного». У 2001 році він виборов нагороду MPSE Golden Reel Awards Асоціації звукомонтажерів за фільм «Володар перснів: Хранителі персня».

Зустріч з відбудеться о 19:30 у «Dovzhenko Centre» — м. Київ, вул. Васильківська,1.

Вхід вільний. Для участі необхідно обов’язково зареєструватися за посиланням.