Документальний фільм про 10-річного хлопчика з Донбасу переміг на фестивалі в Швеції
скрін

Документальний фільм про 10-річного хлопчика з Донбасу переміг на фестивалі в Швеції

Документальний фільм про українського хлопчика з Донбасу «Віддалений гавкіт собак» (анг. The Distant Barking of Dogs) переміг на фестивалі в шведському місті Гетеборг. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку асистента режисера Азада Сафарова.

«Наша Документалка The Distant Barking of Dogs (Віддалений лай собак) про 10-ти річного хлопчика, що живе біля фронту, отримала вже другу перемогу на другому ж Фестивалі! У Ґетеборзі, Швеція», — йдеться в повідомленні.

У фільмі розповідається про маленького хлопчика Олега, який живе в Донецькій області разом зі своєю бабусею. Вони не захотіли покидати рідний дім і відчули на собі увесь жах війни. Творці фільму намагались показати як війна впливає на дітей.

Режисером картини став Саймон Леренг Вілмонт. Фільм знімали в селі Гнутове Донецької області протягом двох років, з 2015 по 2017 рік.

Зазначимо, що Ґетеборзький кінофестиваль наразі є найбільшим в Скандинавії. Кожного року тут протягом 10 днів у січні-лютому показують понад 450 фільмів із 60 країн. Емблемою фестивалю є червоний дракон.