Кінофестиваль "Молодість" оголосив переможців
day.kyiv.ua

Кінофестиваль «Молодість» оголосив переможців

Журі 47-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» визначило найкращі фільми у головних номінаціях і назвало їх 3 червня. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на прес-службу фестивалю.

Гран-прі за найкращий дебютний фільм, статуетку «Скіфський олень» та 10 тисяч доларів отримав фільм «Святий» Андріуса Блажевічюса (Литва, Польща, 2016).

Фото: molodist.com

Приз за найкращий повнометражний фільм та 2 тисячі доларів здобула стрічка «Зимові брати» Глинура Палмасона (Данія, Ісландія, 2017).

Найкращим короткометражним фільмом визнали румунську стрічку «Блискуча нагла смерть» режисера Серджіу Неґулічі (Румунія, 2017).

Найкращим фільмом студентського конкурсу стали «Тісні Зв’язки» режисерки Зофії Ковалевської (Польща, 2016).

Спеціальну відзнаку отримав фільм «Брижі» режисера Свеє Матіаса
Гленне (Норвегія, 2016). Нагороду журі програми Teen Screen здобув фільм «Дитячий квиток»
Саміда Каккада (Індія, 2016).

Фото: molodist.com

Приз за найкращий фільм національного конкурсу та грошовий приз розміром 50 тисяч гривень здобула стрічка «Штангіст» Дмитра Сухолиткого-Собчука (Україна, Польща, 2018) – «за віртуозну режисуру і вражаючу образність».

Спеціальні відзнаки журі національного конкурсу отримали фільм Нікона Романченка «Поза зоною» (Україна, 2017) – «за делікатний погляд і особливу інтонацію», а також стрічка «Щасливі роки» Світлани Шимко та Галини Ярманової (Україна, 2018) – «за тонке відтворення невідомого світу».

Приз глядацьких симпатій здобув фільм «Тиха ніч» Пьотра Домалєвського (Польща, 2016).

Володарем «Скіфського оленя» за внесок у світове кіномистецтво став німецький актор Юрґен Прохнов.

Нагадаємо, кінофестиваль «Молодість» відбувся за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства інформаційної політики України та Київської міської державної адміністрації.