Кінофестиваль "Молодість" перенесли на травень-червень
Molodist Kyiv International Film Festival / Facebook

Кінофестиваль «Молодість» перенесли на травень-червень

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість», який традиційно проходить восени, стає весняним. У цому році фестиваль відбудеться в кінці травня — на початку червня. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на генерального директора МКФ «Молодість» Андрія Халпахчі.

«Що стосується перенесення дат. (…) Безумовно, має бути якийсь новий поштовх і якісь зміни для нового розвитку цього фестивалю. Ми довго сперечалися, я, відкрито скажу, спочатку обстоював наш осінній термін, але мене переконали. (…) Фестиваль потребує на сьогодні, відкрито скажу, нового дихання», — розповів А. Халпахчі на прес-конференції, що пройшла в Києві сьогодні, 14 вересня, у Києві.

Він зазначив, що 47-й кінофестиваль «Молодість» триватиме з 27 травня по 3 червня 2018 року.

Крім того, LB.ua повідомляє, що 21 та 22 жовтня цього року пройде подія-тізер фестивалю, яка матиме назву «Молодість: Пролог». Міні-фестиваль відкриється в Національній опері показом фільму Володимира Лерта «Мир Вашому дому!», який незабаром після цього вийде в національний прокат.

Також у рамках «Молодості: Прологу» покажуть словацько-український фільм «Кордон» режисера Петера Бебьяка. Крім того, очікується програма «Свобода» (сім фільмів на тему свободи й толерантності) та національний конкурс короткометражних фільмів. До журі національного конкурсу вже запросили Віланда Шпека (засновника програми «Панорама» Берлінале) і швейцарського продюсера Івана Маде.

Під час дводенного «Прологу» в жовтні планують провести індустріальну секцію — Boat Meeting і конференцію для учасників кіноіндустрії.