Комедія "IZI" українсько-італійського виробництва зібрала понад 7,5 млн грн
скріншот з відео
Скріншот із фільму «IZI»

Комедія «IZI» українсько-італійського виробництва зібрала понад 7,5 млн грн

Українсько-італійський фільм «IZI» зібрав у прокаті понад 7,5 млн грн. Про це повідомив голова Держкіно Пилип Іллєнко на сторінці у Fecebook.

«Касові збори українсько-італійського фільму «IZI», створеного за підтримки Держкіно, перевищили 7 мільйонів 550 тис. грн. за три тижні світового прокату. З них 730 тисяч зібрано за перший вік-енд прокату в Україні», — зазначив він.

Скріншот із фільму «IZI»

Іллєнко повідомив, що з листопада фільм вийде в Китаї на VOD-платформі, також були продані права на показ на території Туреччини.

«Після прем’єри на фестивалі в Локарно, фільм запрошений до участі в одному з найбільших фестивалів італійського кіно – у французькому місті Аннесі (25 вересня) та у Фестивалі європейського кіно в Китаї (жовтень), який проходитиме в 5 містах», — додав голова Держкіно.

Зараз тривають промотури та покази фільму. Знімальна група проводить творчі зустрічі із глядачами, в Італії розпочинається другий місяць таких зустрічей, а в України – закінчується перший тиждень. Команда «IZI» уже була з презентаціями у Києві, Житомирі, Львові,Івано-Франківську та Чернівцях і наразі вирушила до Тернополя.